ManagementSIA “SV SOLUTIONS” – inovatīva Eiropas kompānija, kas fokusēta uz pētījumiem un trīsdimensiju apkārtējās realitātes attēlošanu.
Mūsu galvenais mērķis – radīt aparātu kompleksu un tehnoloģijas, kas nodrošinās ekonomiski izdevīgu virszemes un pazemes komunikāciju vai infrastruktūras reālistiska trīsdimensiju modeļa izveidi veselām pilsētām.

3D panorāmas pilsētām un pazemes komunikācijām

Mūsu kompānija rada 3D fotoreālistiskas panorāmas pilsētām un pazemes komunikācijām, ka arī programmnodrošinājumu darbam ar datiem, kas iegūti skenēšanas rezultātā. 3D panorāmas ietver ne tikai ierastos fotoattēlus, ka arī ar fotogrāfiju saistītu 3D modeli. Tādā veidā katram punktam uz kartes zinamas tā ģeogrāfiskās koordinatas, kas sniedz plašas attēla apstrādes iespējas. Piemēram, ar vienu klikšķi ir iespēams izmērīt attālumu, saņemt informāciju par konkrētu ēku, atbildīgajām organizācijām uz fotogrāfijas izmērīt nepieciešamo objektu un tā atbilstību normatīviem dokumentiem vai izsniegtajām atļaujām.

Kompānija „SV Solutions” izstrādā pētījumus un darbus sadarbībā ar vadošajiem speciālistiem no Latvijas universitātes (LU) un Rīgas tehniskās universitātes (RTU) uz noslēgto sadarbības līgumu pamata