Kartēšanas pakalpojumi

city-1Neviens sevi cienošs kartēšanas pakalpojumu sniedzējs nevar aprobežoties ar divdiensiju karšu attēlošanu. Satelītuzņēmumi un panorāmas – tā ir obligāta laika prasība.
Fotoreālistiskie modeļi ļauj ne tikai attēlot apkārtējo realitāti uz datora vai planšetes ekrāna, bet arī papildināt to ar detalizētu informāciju par attēlā redzamajiem objektiem.
Ļoti svarīga modeļu priekšrocība – spēja iegult reklāmu tieši redzamajā realitātē.

Sociālie tīkli

Social-networksIedomājieties, ka pilsētas virtuālā telpa ir apdzīvota ar visai reāliem cilvēkiem, kuri atstāj savus komentārus par konkrētām vietām vai vienkārši gadās jums pa ceļam. Un tas viss notiek reālās trīsdimensiju realitātes ietvaros. Ja jums vienmēr ir līdzi planšetdators, tad jūs vienmēr būsiet lietas kursā par jūs draugu pēdējiem notikumiem. Nevarat atrast savu draugu lielā pilsētā? Nav nekā vienkāršāka. Pakalpojums pats parādīs jums jums viņa attēlu un sastādīs maršrutu.

Tūrisma portāli

Bordeaux-1
Papīra shēmas par kultūras objektiem aiziet pagātnē. Šodien visa informācija par apkārtējiem objektiem ir attēlota uz planšetdatora ekrāna. Atliek vienīgi to pacelt un pavērst pret ēku. Tas kļūst iespējams izmantojot reālas reālistiskas trīsdimensiju panorāmas. Jo par katru objektu fotogrāfijā ir zināmi visas tā precīzas koordinātas un sekojoši ari visi dati par to.

Nekustamā īpašuma izvēles pakalpojumi

back__content10
Izvēloties jaunu māju vai dzīvokli ir ļoti svarīgi, kādā apkārnē tas atrodas. Vai pagalms ir pietiekami tīrs, kādā stāvoklī ir bērnu laukumiņš, vai tuvuma nav atkritumu izgāztuves. Parastās kartes nekad nesniegs atbildes uz šiem jautājumiem! Savukārt, trīsdimensiju reālo reālo modeļu ietvaros var ne tikai pārraudzīt rajonu, bet arī tieši uz ēkas fotogrāfijas var izvēlēties sev vēlamo dzīvokli.

Tirdzniecības centri

Telefon
Orientēšanās mūsdienu tirdzniecības centros – praktiski neiespējams uzdevums mūsdienu pircējam. Kā izdarīt tā, lai pircējs tomēr nepaiet garām viņam tik ļoti nepieciešamajām lietām? Palīga nāk reālistiskie trīsdimensiju modeļi. Tie ļauj attēlot padomus un norādes tieši mobilās ierīces ekrāna tā apkārtnes ietvaros, kuru cilvēks redz sev apkārt. Un protams, nedrīkst aizmirst par jaunam reklāmas iespējām.

Monitoringa un vadības sistēmas

back__content12
Lai ārkārtas situācijās ātri pieņemtu lēmumus, ir nepieciešams pārvaldīt pašu informācijas apjomu.
Situatīvajiem centriem 3D realistiskie modeļi ir neaizstājami. Tie ļauj, nemainot savu atrašanās vietu, orientēties par apkārtni pēc attēliem, saņemt precīzus kartēšanas un ģeometriskos datus, nepieciešamos ēku un objektu izmērus. Tāpat panorāmas veiksmīgi var pielietot dažādu situāciju modelēšanā.